Дуже радіємо, що на минулих вихідних 16-18 червня вдалося вже вдруге зустрітися на продовженні навчання «Як діяти в профспілковій організації, щоб допомоги людям і попіклуватися про себе. Частина 2» з активістами профспілкової організації медичних працівників #будьякніна
Цього разу навчання проходило у Варшаві. Разом із неймовірними активістами ми провели 2 дні наповнених практичними заняттями, а також прогулянками містом.
Активна позиція учасників, бажання змінювати медичну сферу в Україні в цей непростий час – надихає!
Активісти поділилися своїми успішними результатами, а також отримали відповідь на багато запитань, які допоможуть покращити умови медичних працівників по всій Україні.
Дякуємо за дружбу і вже чекаємо наступну зустріч
![](/wp-content/uploads/2023/06/355452734_253489453979306_246687994323810225_n.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/06/355290450_253489443979307_3739731719287190430_n.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/06/355290030_253489447312640_3203134736027834288_n.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/06/355168578_253489450645973_2419199194590935859_n.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/06/1280-964-max-1024x771.jpg)